Mimosezónní odborné čištění a údržba klimatizací

Mimosezónní odborné čištění a údržba klimatizací

Mimosezónní odborné čištění a údržba klimatizací
Pravidelný servis prodlužuje životnost vaší klimatizační jednotky, udržuje ji v kondici a plně funkční. Předcházíte vzniku možných poruch, zajistíte hospodárný provoz a také komfort čistého vzduchu při samotném užívání. Spolu s kvalitně a odborně provedenou montáží může klimatizace bezproblémově fungovat přes 20 let.

Klimatizace v letním období chladí, v období jara a podzimu s ní lze přitápět a v zimě plnohodnotně topit. Klimatizace tedy nejenom poskytuje příjemnou požadovanou teplotu v režimu chlazení či topení, ale vzduch i filtruje. Na to se často zapomíná. V útrobách vnitřní jednotky tak dochází k usazování pevných částic, bakterií, virů a také vlivem změn teplot ke kondenzaci vody. A i když výrobci se snaží přicházet s neustálými vylepšeními a novinkami v rámci samočistících a vysoušecích funkcí vnitřních jednotek, musí i tak čas od času dojít k mechanickému čištění a dezinfekci technikem.

Odborná údržba, kontrola a čištění je také podmínkou pro případné uznání záruky dle podmínek samotných výrobců. Dochází totiž k tomu, že vlivem zaprášených mechanických filtrů vnitřní jednotky a souvislé prachové vrstvě na venkovní jednotce se sníží účinnosti zařízení až dojde k jeho přehřívání. Zneprůchodnění a zabránění proudění vzduchu přes výměníky může vést až k případnému poškození celého zařízení.
Vše se musí udržovat a vaše klimatizační jednotka není výjimkou...


Mimosezónní odborné čištění a údržba klimatizací nyní za 590,- Kč / hod práce technika + doprava dle zón.
(cenu za dopravu naleznete zde: topr-klima.cz/servis/#doprava)

Nabídka platí do 29.2.2023


Ve fotogalerii níže naleznete, jak může vypadat klimatizační zařízení uvnitř. Autentické fotografie z našich servisních zásahů.

Bližší informace na dotaz.
Objednávejte na e-mailu servis@topr-klima.cz nebo volejte na tel. č. +420 727 991 009.

S pozdravem servisní oddělení klimatizační techniky,
TOPR KLIMA s.r.o.
Nepřehlédněte další naše nabídky


30. 01. 2024
Klimatizační jednotky z výstavy za zvýhodněnou cenu!
Nabídka na instalaci částečně použitých klimatizačních jednotek zn. Sinclair, série RAY s výrazným cenovým zvýhodněním a plnou zárukou. Opět po roce...