Reference

Naše kvalitně odvedená práce
s důrazem na detail provedení.

Staráme se o vaši tepelnou pohodu v bytech,
rodinných domech, rekreačních objektech,
komerčních prostorách všeho druhu
a výstavních expozicích v Evropě a Asii.

Podívejte se.

Mapa realizací svět


Mapa realizací ČR

';

Video z realizací

 
Španělsko, Barcelona, Mobile World Congress 2021 NOVINKA
 
Klimatizace TOSHIBA, řada HAORI
 
Švédsko, Stockholm
 
Německo, Kolín nad Rýnem
 
Německo, Frankfurt nad Mohanem
 
Německo, Düsseldorf
 
Španělsko, Barcelona
 
Nizozemí, Amsterdam
 
Francie, Paříž
 

Fotografie z realizacíPro další ukázky naší práce nás navštivte na sociálních sítích. 

Youtube Facebook Instagram

Recenze


Martin Mokrý
červenec 2021
Skutočne veľmi profesionálna firma na úrovni. Na môj dotaz ohľadom montáže klimatizácie reagovali rýchlo a pozvali nás aj do show roomu, kde sme si klimatizáciu pozreli. Pán Vytopil sa nám venoval dlho a vysvelil nám všetky technické aspekty, spoločne sme dospeli k ideálnemu spôsobu montáže do nášho bytu. Samotná montáž prebiehala taktiež veľmi profesionálne, dalo by sa povedať na kľúč. Oceňujem najmä detaily ako umiestnenie vypínača do rovnakej výšky ako ostatné vypínače v miestnosti - verím, že nie každý by si takýto detail všimol.
Michaela
červen 2021
Klimatizaci jsme zvažovali již dlouho, měla jsem však prvotní obavy ohledně spotřeby energie, umístění a hlučnosti. Tyto obavy se rozplynuly hned po kontaktování firmy, kde mi bylo vše důkladně vysvětleno a vybrali jsme takovou klimatizaci, která přesně odpovídala nárokům, našim i našeho bytu. Nutno zmínit že i následná montáž byla velice rychlá a prakticky bez nepořádku. Na závěr musím pochválit milé a příjemné vystupování servisních techniků, které mě opravdu ujistilo o tom že zde jsem narazila na kvalitní a poctivou firmu, která svoji práci rozhodně neodbude. Za mě VELKÁ SPOKOJENOST :)
Michal Světlík
listopad 2020
Skvělý přístup jak majitele, tak techniků. Za celou stavbu domu jsme měli jen pár podobně šikovných a čistotných. Moc děkujeme! PS: technik si s sebou vozí dokonce vlastní přezůvky - hluboce smekám a ještě jednou za vše děkuji.
MUDr. Dalimil Chocholáč
březen 2021
S firmou spolupracuji již dlouho a VŽDY jsem byl naprosto spokojen. Čistá, spolehlivá, krásná práce, nemám obavy nechat pracovníky v domě samotné, protože vím, že bude vše uklizeno a vše v naprostém pořádku. Nacenění rychlé, cena vždy dodržena, radost spolupracovat. Oceňuji i profesionální jednání pana majitele i všech pracovníků. Jako za První Republiky (velká písmena jsou namístě), kdy byl zákazník první v pořadí...
Aleš Dohnal
červen 2020
Tuto firmu lze jen maximálně doporučit! Jednak velmi profesionálním jednáním a doporučením nejvhodnějšího řešení majitelem firmy, tak i profesinální prací a přístupem k montáži v domě jeho montážních techniků. Kdyby byli všichni řemeslníci jako oni, byla by radost cokoliv budovat. Pokud zvažujete montáž klimatizce, obraťte se rozhodně na tuto firmu, které dávám bez váhání 5+ hvězd!
Štěpán
červenec 2020
Už jsem u této firmy odebral více klimatizačních jednotek (domů do RD i do práce) a naposledy i VZT. Vždy velmi vstřícné jednání, pomoc s výběrem vhodného řešení a rychlost dodání a kvalitně odvedená práce. Proto si 5* naprosto zaslouží, není třeba hledat dál :)
Jan Sik
červenec 2020
Z 12 oslovených firem, jako jedna ze dvou, nabídla osobní prohlídku situace v bytě zdarma. Na prohlídce, jako jediní, nastínili více variant řešení, které vedly i k levnějšímu výsledku. Montáž samotná probíhala hladce a dle mých představ. Jediná firma, z které jsem měl dojem, že její priorita je správné řešení, ne namastit si kapsu.
Václav Kejmar
listopad 2020
K předchozím hodnocením můžu na základě zkušenosti z instalace klimatizace u nás doma v minulém týdnu potvrdit a doplnit heslovitě: rychlost v jednání, profesionalita, slušnost, pečlivost. S provedením osazení vnitřní jednotky v interiéru i venkovní jednotky na střeše domu maximální spokojenost. Úroveň jednání a přístup k zákazníkovi je za mě srovnatelný se standardem na který jsem zvyklý u značky Volvo.
Jarka Tlustá
leden 2021
Dlouhodobě nám zapáchala klimatizace Toshiba v našem RD, i když jsme ji pravidelně nechávali rok co rok čistit. Poslední 2 roky už jsme z toho byli s manželem nešťastní, zápach se zvyšoval. Poté jsme dostali doporučení od sousedů na spol. pana Vytopila, který řešil chlazení v jejich RD. Až konečně pan Vytopil a jeho technici, nás zbavili otravného smradu a vysvětlili, že se musí vyčistit i turbína. To, co nás trápilo několik let a ostatní firmy si nevěděli rady, jsme vyřešili až zde! Děkuji.
Jiří Procházka
2018
Nejvíce jsem ocenil, že domluvený termín 2 týdny předem plně dodrželi, což v dnešní době není běžné. Klima funguje super, nebylo třeba vůbec použít čerpadlo, což jiná nabídka doporučovala.
Roman P.
2018
Skvělý přístup majitele i zaměstnanců. Vše vysvětlí a poradí. Vyjdou vstříc a práci odvedou rychle, čistě a na jedničku. Vřele doporučuji. R.P.
Zbyněk Kalousek
2015
Demontáž a montáž klimatizace v panelovém domě: Přístup zaměstnanců firmy TopR klima byl velmi profesionální, zhostili se své práce na opravdu vysoké a profesionální úrovni. Vymýšleli konkrétní řešení, aby zůstala obslužnost balkónu zachována a po zkompletování zakázky po sobě vše řádně uklidili, což také nebývá vždy zvykem. Byli jsme s Vaší firmou maximálně spokojeni a rádi ji doporučíme dalším, případně Vaše služby opětovně rádi využijeme, pokud bude ještě někdy potřeba.
Petra Šimíková
2017
Firmu TOPR KLIMA mohu doporučit po všech stránkách. Skvělý přístup (individuální nabídka podle potřeb prostoru a zákazníka, rychlá domluva), spolehlivost, rychlost dodání, příznivé ceny, dobře odvedená práce. Pánové přijeli na čas, krásně po sobě uklidili, vše měli připravené. Takže za mě naprostá spokojenost
Marek Flekač
2017
Po několika nabídkách ruzných firem které nám nevyhovovaly jsme zkusili i tuto firmu. Pan majitel přijel a navrhl uplně jiné řešení, které přesně odpovídalo našemu požadavku. Nenutil nám předimenzované řešení,ale vymyslel řešení na míru. Kluci přijeli a odvedli čistou práci. Už několik dní chladíme a je to super. Do domku s podkrovím nám stačí jedna jednotka a uchladí to vše potřebné.


Přečtěte si další reálné recenze na naši společnost na odkazech níže.