Čistěte klimatizační jednotky už nyní. Nečekejte na léto!

Čistěte klimatizační jednotky už nyní. Nečekejte na léto!

Čistěte klimatizační jednotky už nyní. Nečekejte na léto!
Vážení zákazníci, nyní je ten pravý čas pro čištění, kontrolu a dezinfekci vašich klimatizačních jednotek. Ptáte se proč již teď, v zimě, řešit předsezónní servis? Důvodů je několik. V zimních měsících se o vaši klimatizaci postaráme v krátkém objednacím termínu a za lepší cenu. Tímto, vás, zákazníky, chceme motivovat k provedení pravidelných servisních úkonů včas. Tak, jako každá společnost, i my, nejsme schopni ihned obsloužit a vyčistit několik tisíc klimatizačních jednotek v krátkém období dubna a května, kdy je obvykle takovýto servis nejčastěji zákazníky požadován.
 
Benefitem včasného servisu pro vás bude připravenost na novou chladící sezónu a vědomí, že je vše plně funkční a vyčištěné. Když budete klimatizaci a její výkon v horkých dnech opravdu potřebovat, nepřekvapí vás žádný nečekaný problém či dokonce zápach vycházející z vnitřní jednotky znepříjemňující pobyt v daném prostoru. 
 
Výhodu včasné zimní péče spatřujeme také zejména u starších klimatizačních jednotek. Pokud jste majitelem jednotky již delší dobu a daný model byl z další výroby konkrétního výrobce vyřazen, praxe nám říká, že dodání náhradního dílu může trvat i neuvěřitelných 12 týdnů. 


 
Děkujeme, že využíváte naše služby
a řešíte předsezónní servis včas.

Tým TOPR KLIMA

./_admin/files/upload/server/php/b2/

Nepřehlédněte další naše články