Odborná montáž japonské klimatizační jednotky Toshiba Shorai Edge White.

Odborná montáž japonské klimatizační jednotky Toshiba Shorai Edge White.

Odborná montáž japonské klimatizační jednotky Toshiba Shorai Edge White.
Pro moderní obývací prostor bytu našich klientů jsme instalovali designovou klimatizační jednotku Toshiba. Technologie značky Toshiba přináší na trh inovativní klimatizace s nejvyšší energetickou třídou. Spolu s klientem jsme vybrali třídu High line, novinku na trhu, jednotku Shorai Edge White. A to právě v tradiční bílé barvě.

V rámci dodatečné montáže klimatizace se musí naplánovat, jak vést potrubí a kabely mezi venkovní a vnitřní jednotkou. Je při tom třeba zohlednit a dodržet i minimální délku potrubí, která je nařízena výrobcem.
Klienti měli na výběr mezi variantou kabely a potrubí zasekat do zdí nebo je nechat přiznané a použít lištu. Přáním investora byla druhá varianta, použití lišty. Ta je v tomto případě vizuálně skrytá za závěsem. Když je závěs zatažený, lišta je vidět pouze minimálně.

Vnitřní jednotka Shorai Edge je k dispozici v tradiční bílé barvě (varianta White) nebo ve stylové černé variantě (Black). Má moderní design, nové funkce a samotný povrch zakrytování je matný.


Mezi hlavní výhody této jednotky patří:
  • Úsporný provoz, třída energetické účinnosti A+++ pro chlazení i topení.
  • Filtrace vzduchu prachovým filtrem a Ultra Pure filtrem. Prachový filtr zachycuje hrubé nečistoty, je omyvatelný. Filtr Ultra Pure filtruje prachové částice do velikosti 2,5 μm, neutralizuje až 94 % virů a bakterií a zabraňuje vzniku plísní a hub. Kombinuje se pasivní filtrace s působením aktivních přírodních látek, které jsou v nich obsaženy. Díky tomu potlačují pachy, absorbují kouř a další nepříjemné odéry. Filtrační pásky lze vyjmout a vyčistit. Doba použití a účinků látek filtračního systému je přibližně 2 roky, pak doporučujeme filtrační pásky vyměnit.
  • Nepřímý proud vzduchu HADA Careflow efekt, vzduch proudí v místnosti bez průvanu. Jednotky využívají speciálního designu lamely na výdechu vzduchu. Proud chladného vzduchu neproudí přímo dolů, ale širokým obloukem zpět nahoru ke stropu, odkud už jen rovnoměrně klesá bez proudění.
  • Standardní součástí je Wi-fi adaptér. Jednotku je možné ovládat přes aplikaci a internet. Pohodlným způsobem lze přímo nastavit všechny provozní funkce vnitřní jednotky a nebo omezit příkon a výkon venkovní jednotky.

Neváhejte se na nás obrátit. Neděláme tuctové instalace, nabízíme technické řešení a naší předností je vysoce odborné poradenství.Tým TOPR KLIMA s.r.o., Váš autorizovaný odborný partner značky Toshiba.Nepřehlédněte další naše články


07. 08. 2023
Sinclair - VÝROČNÍ PARTNERSKÁ KONFERENCE 2023, Brno, hotel Maximus
23.3.2023 - 24.3.2023 I v letošním roce jsme se účastnili partnerského setkání dodavatele klimatizační a tepelné techniky Sinclair pro český trh. Výrobky...
29. 05. 2023
Maximálně skryté chlazení a vytápění. Neviditelné řešení pomocí kanálové klimatizační jednotky.
Kanálová neboli mezistropní klimatizace je ukrytá vnitřní klimatizační jednotka. Hodí se všude tam, kde má vyniknout estetika interiéru a existuje dostatečný...
03. 03. 2023
Přidejte se k nám. Hledáme techniky do našeho týmu.
Vážení návštěvníci našich webových stránek,      rádi bychom vás informovali, že do našeho přátelského kolektivu hledáme další spolehlivé...