We speak English! Orders for foreign clients.

We speak English! Orders for foreign clients.

We speak English! Orders for foreign clients.
In the context of the implementation of air condition techlonogy, we encounter clients for whom is easier to deal with the entire order in English. That´s why we are pleased to be able to offer you our services in the field of refrigeration and air conditiong technology, heat pumps and air ventilations in English language. Our goal is to provide premium services for the maximum satisfaction of our discerning clientele. From expert advice to full turnkey implementation and after-sales warranty and post-warranty service.


An example is the realization for our dear foreign-speaking client and his newly purchased apartament in Brno, Bohunice. The first meeting with the client took place in his beautiful and already renovated apartament. As part of the orientation, we discussed with the client all his needs and options for installing air condition units. The client´s wish was to instal quality design air condition units without any unsightly trims or other distracting elements. At the same time, great amphasis was placed on the quality of the work and aesthetics.
It was necessary to make a sensitive additional preparation for air conditioning in the apartament. Part of the work was to make cuts into concrete walls for the pipes and condensate to go to drain. The piping was then routed into the plasterboard ceiling. The outdoor unit is located in the balcony along with powerful pump that will be used to drain the condensate from the outdoor unit during heating.

If you are also interested in our services and are afraid to approach a company throught the language barrier, don´t worry. Our company is the right partner to turn to.

Team TOPR KLIMA s.r.o.--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Zakázky pro zahraniční klientelu.
V rámci realizací chladící techniky se setkáváme s klienty, pro které je jednodušší řešit celou zakázku v anglickém jazyce. Proto jsme rádi, že vám můžeme nabídnout naše služby v oblasti chladící a klimatizační techniky, tepelných čerpadel a vzduchotechniky také v anglickém jazyce. Našim cílem je poskytovat prémiové služby pro maximální spokojenost naší náročné klientely. Od odborného poradenství až po celou realizaci na klíč a poprodejní záruční i pozáruční servis.


Příkladem je realizace pro našeho milého cizojazyčného klienta a pro jeho nově koupený byt v Brně, Bohunicích. První schůzka s klientem probíhala v jeho krásném a již zrekonstruovaném bytě. V rámci zaměření jsme s klientem probrali všechny jeho potřeby a možnosti instalace klimatizačních jednotek. Přáním klienta byla instalace kvalitních designových klimatizačních jednotek bez jakýchkoliv nevzhledných lišt či dalších jiných rušivých prvků. Současně byl kladen velký důraz na kvalitu odvedené práce a estetičnost. Bylo zapotřebí provést v bytové jednotce citlivou dodatečnou přípravu pro klimatizace a do betonových stěn vysekat drážky pro potrubí i pro odtok kondenzátu samospádem do odpadu. Potrubí bylo poté vyvedeno do sádrokartonového podhledu. Venkovní jednotka je umístěna na balkóně společně s výkonným čerpadlem, které bude sloužit k odvodu kondenzátu z venkovní jednotky při vytápění.

Pokud i vy máte zájem o naše služby a bojíte se oslovit firmu skrze jazykovou bariéru, nemějte obavy. Naše společnost je tím správným partnerem, na kterého se obrátit.

Tým TOPR KLIMA s.r.o.Nepřehlédněte další naše články


22. 03. 2024
Sinclair - VÝROČNÍ PARTNERSKÁ KONFERENCE 2024, hotel Zámek Valeč
21. 3. 2024 Zůčastnili jsme se výroční partnerské konference našeho partnera a dodavatele značky Sinclair. Děkujeme za milé pozvání.
08. 03. 2024
Účastníme se veletrhu AQUATHERM 2024, Praha.
Máme rádi novinky a inovace, proto jsme si nenechali ujít návštěvu Mezinárodního veletrhu technických zařízení budov. AQUATHERM Praha je největším odborným...